*********************************************************************************************
Fotogrāfijas, video un rezultāti no kluba izstāde
Фотографии, видео и результаты с клубной выставки
*********************************************************************************************
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Eksperts / Эксперт : DUSAN PAUNOVIC (Serbija/ Serbia)
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Konkursi / Конкурсы |
Bērnu zīmējumu konkursa
"Manas ģimenes mīlulis"
uzvarētājs Oskars.
BOB - ZAWILA ZAGADKA POLOT
BOO - LOVE LEGACY IDEAL ISSUE
BOB - ARESVUMA JUMBA JAFARI
BOO - ARESVUMA PAA-PALIKA
BOB - ARAGORN THE KING VITALIGHT
BOO - LOVINDA'S KARMEN
BOB - AFAJA VARNALEŠA
BOO - FRANC FIDZERALD DU MANOIR DU BELVEDERE
BOB - AMBRA Z KYNCELOVEJ
BOO - JAGO VOM WECHSEL
BOB - PERSEY AMBLATO ATWIS
BOB - VILAUDDENS CIRI
Pāru konkurss / Конкурс пар |
Bīgli
LOVE LEGACY IDEAL ISSUE
LOVE LEGACY IDEAL ITSELF
Labākais mazulis / Лучший малыш |
1 - Bladhaunds
TESSIDEZ COOPER
Labākais kucēns / Лучший щенок |
1 - Bīgls
HEMI KING ARCHIBALD
Labākais veterāns / Лучший ветеран |
1 - Bīgls
ZAWILA ZAGADKA POLOT
Labākais juniors / Лучший юниор |
1 - Bavārijas asinspēdu dzinējsuns
JAGO VOM WECHSEL
2 - Bīgls
WOLMAR STAR NORTONS
3 - Dalmācietis
LOVINDA'S
KARMEN
4 - Rodēzijas ridžbeks
CHIMANGA AFRICAN PRIDE
5 - Basets
KALINKA MALINKA CANIS HAUND
Best in Show |
ZAWILA ZAGADKA POLOT
ARAGORN THE KING VITALIGHT
AFAJA VARNALEŠA
ARESVUMA JUMBA JAFARI
PERSEY AMBLATO ATWIS
AMBRA Z KYNCELOVEJ
VILAUDDENS CIRI
Kucēnu klase/Puppy class
"""""""""""""""""""""""""""""""
Suņi/ Dogs
1. HEMI KING ARCHIBALD PP, Best puppy-1
14.08.2011.,LV
(FULL OF ENERGY WALMAR-STAR Z KRAINY SZCZESCIA x ARETTA QUEEN OF WILD LIFE)
2. WOLMAR STAR OLIVERS OTTO 2
18.10.2011.,LV
(WOLMAR STAR HAMMERS x HETTI HAPPY GOLD)
Kuces/ Bitches
3. WOLMAR STAR ODRIJA PP, Best puppy-2
18.10.2011., LV
(WOLMAR STAR HAMMERS x HETTI HAPPY GOLD)
SUŅI / DOGS
Junioru klase/ Junior class
"""""""""""""""""""""""""""""""
4. WOLMAR STAR NORTONS Excellent, 1, PP, JCAC, 2 best dog
08.06.2011., LV
(DOMINGO VOICE BIGBENDAS x WOLMAR STAR GRIETA)
Starpklase/ Intermediate class
"""""""""""""""""""""""""""""""
5. EVEREST FAITHBERN BRIESENLAND Excellent, 2
05.07.2010.,LV
(BERNARDO X UNITED ACTION`S FAITHFUL)
6. INDIE SU CHARIZMA Excellent, 3
13.10.2010.,LV
(BOURNEHOUSE MASTERCHEF OF DIALYNNE x MERRY-GO-AROUND CHARIZMA)
7. WOLMAR STAR LANDONS Excellent, 1 ,CQ, 5 best dog
15.08.2010 LV
(GORDON GOLD WILL x WOLMAR STAR GABRIELA)
Atklātā klase/ Open class
"""""""""""""""""""""""""""""""
8. DIESEL HAPPY LOVING HOUND Excellent, 3
14.01.2010 LV
(WOLMAR STAR DEKO x AISHA QUEEN OF WILD LIFE)
9. IN YOUR DREAMS CATULUS Excellent, 2, CQ, 3 best dog
26.03.2010., LV
(HEART BREAKER CATULUS x ELEONORA RIGBY CATULUS)
10. LOVE LEGACY IDEAL ISSUE Excellent, 1, CQ, CAC, 06.05.2010.,EST 1 best dog, BOO
11. WOLMAR STAR FREMOR Excellent, 4
14.01.2008., LV
(JESLI JUZ TO POLOT x ZASADNICA ZMIANA POLOT)
Darba klase/ Working class
"""""""""""""""""""""""""""""""
12.FULL OF ENERGY WALMAR-STAR Z KRAINY SZCZESCIA
21.06.2009 LV Excellent, 1, CQ, 4 best dog
(SUMMER DREAM Z KRAINY SZCZESCIA x PRESENT PERFECT Z KRAINY SZCZESCIA)
Čempionu klase/ Champion class
"""""""""""""""""""""""""""""""
13. WOLMAR STAR DEKO Excellent, 1, CQ
05.03.2007 LV
(DUSZEK TEL QUEL x BARWNA BOTWINKA POLOT)
KUCES / BITCHES
Junioru klase/ Junior class
14. ADELWOLMARSTAR Excellent, 1, PP, JCAC, 2 best bitch
20.05.2011.,LV
(JESLI JUZ TO POLOT X ADELINA)
Starpklase/ Intermediate class
15. ELFIJA FAITHBERN BRIESENLAND abs.
05.07.2010 LV
(BERNARDO x UNITED ACTION’S FAITHFUL)
16. LOVE LEGACY IDEAL ITSELF Excellent, 1, CQ, CAC, 4 best bitch
06.05.2010 EST
(LANBUR`S CAFE MACCHIATO x HESSIN GRETA)
17. WOLMAR STAR LUIZIANNA Excellent, 2, CQ
15.08.2010 LV
(GORDON GOLD WILL x WOLMAR STAR GABRIELA)
Atklātā klase/ Open class
"""""""""""""""""""""""""""""""
18. TEE FOR TWO CIVITAS TERGESTI Excellent, 1, CQ
25.01.2010 LV
(DARAGOJ LAUDATUR x OPERA CIVITAS TERGESTI)
Darba klase/ Working class
"""""""""""""""""""""""""""""""
19. WOLMAR STAR GRĒTA Excellent, 1, CQ, 3 best bitch
19.09.2009 LV
(JESLI JUZ TO POLOT x BARWNA BOTWINKA POLOT)
Čempionu klase/ Champion class
"""""""""""""""""""""""""""""""
20. DINNER SAN SANFORTI Excellent, 1, CQ, 5 best bitch
11.07.2004 LV
(FORTIBUS X-PRESSIVE x SANDRA Z RYDLEWA)
Veterānu klase/ Veteran class
"""""""""""""""""""""""""""""""
21.ZAWILA ZAGADKA POLOT Excellent, 1, PP, 1 best bitch, BOB
06.04.2002 LV
(SHELAFT BILLY WHIZZ OF DIALYNNE x TO TAM TO TU TEL QUEL)
SUŅI / DOGS
Junioru klase/ Junior class
"""""""""""""""""""""""""""""""
22. CHIMANGA AFRICAN PRIDE Excellent, 1, PP, JCAC, 3 best dog
04.06.2011.,LV
(SHANGANI UMVUTCHA LONZO x NATALJETTA QUEEN OF SHEBA GODSENT)
Atklātā klase/ Open class
"""""""""""""""""""""""""""""""
23. AGIT Excellent, 1, CQ, CAC, 2 best dog
10.10.2009.,LV
(NOLDOR MAJESTIC SINBEST x DIKAYA STAYA UNDINA)
Čempionu klase/ Champion class
"""""""""""""""""""""""""""""""
24. ARESVUMA JUMBA JAFARI Excellent, 1, CQ, 1 best dog, BOB
17.05.2007.,LV
(BLOMSTERANGENS CHARM BY MERTEN x GUMI GAMBA)
KUCES / BITCHES
Junioru klase/ Junior class
"""""""""""""""""""""""""""""""
25. CHIOMA AFRICAN PRIDE Excellent, 2
04.06.2011.,LV
(SHANGANI UMVUTCHA LONZO x NATALJETTA QUEEN OF SHEBA GODSENT)
26. CLEOPATRA AFRICAN PRIDE Excellent, 1, PP, JCAC, 4 best bitch
04.06.2011.,LV
(SHANGANI UMVUTCHA LONZO x NATALJETTA QUEEN OF SHEBA GODSENT)
Starpklase/ Intermediate class
"""""""""""""""""""""""""""""""
27. ARIA ORKESTRA Excellent, 4
29.09.2010.,LV
(SIMON ROCHESTER x ZHUSTINA)
28. DESIREE DEA OF LUANDA Excellent, 2
01.01.2011.,LV
(CH CAN, USA THORNBERRY AKALA x HILLVALLEY`S ANGEL FOR LUANDA)
29. ULYSSE NARDIN GODSENT JAFARI Excellent, 3
03.10.2010.,LV
(ARESVUMA JUMBA JAFARI x NAOMI SINBEST)
30. UORNESH SAHARA GODSENT JAFARI Excellent, 1, CQ, 2 best bitch
03.10.2010.,LV
(ARESVUMA JUMBA JAFARI x NAOMI SINBEST)
Atklātā klase/ Open class
"""""""""""""""""""""""""""""""
31. DINA DE BORG GODSENT GIFT Excellent, 1, CQ, CAC, 3 best bitch
11.03.2009.,LV
(PODAROK IZ AFRIKI ALLAN BREAK x NAOMI SINBEST)
32. DOMINIQUE DE LUNA GODSENT GIFT abs.
11.03.2009.,LV
(PODAROK IZ AFRIKI ALLAN BREAK x NAOMI SINBEST)
Čempionu klase/ Champion class
"""""""""""""""""""""""""""""""
33. ARESVUMA PAA-PALIKA Excellent, 1, CQ, 1 best bitch, BOO
27.04.2009.,LV
(SHANGANI UMVUTCHA LONZO X HARMAKHIS WISDOM DAKSHA OF ARESVUMA)
SUŅI / DOGS
Čempionu klase/ Champion class
"""""""""""""""""""""""""""""""
34. ARAGORN THE KING VITALIGHT Excellent, 1, CQ, 1 best dog, BOB
27.06.2007.,LV
(JILLOC’S LOVERBOY x MARNELLIN JOY TO THE WORLD)
Veterānu klase/ Veteran class
"""""""""""""""""""""""""""""""
35. RIKARDO SUNBEAM abs.
12.10.2001. LV(INT & BALT & FIN &BLR & RUS CH, LTU W’99 ROCCA AL MARE ADIRATO X LV CH SAULĪTES LADY LJUBASHA)
KUCES / BITCHES
Junioru klase/ Junior class
"""""""""""""""""""""""""""""""
36. BENFATTO DIVINA LA BIMBA Excellent, 2, PP, JCAC
14.06.2011., LV
(TOOT`S FIELDS OF GOLD x BENFATTO BAMBINA DOLCE)
37. LOVINDA'S KARMEN Excellent, 1, PP, 1 best bitch, BOO
28.11.2010.,LV
(DALMO`S ELEGANT EDWARD X LOVINDA1S HEAVENS DOOR)
SUŅI / DOGS
Junioru klase/ Junior class
"""""""""""""""""""""""""""""""
38. KARANDASH CANIS HAUND abs.
06.03.2011.,LV
(DAIMLER VON HOLLANDHEIM x EVITA CANIS HAUND)
Čempionu klase/ Champion class
"""""""""""""""""""""""""""""""
39. FRANC FIDZERALD DU MANOIR DU BELVEDERE Excellent, 1, CQ
29.03.2010.,LV 1 best dog, BOO
(UMBERTO-D`OHARA DU MANOIR DU BELVEDERE x VIVALAVIADITE VENIVINIVICI DU MANOIR DU BELVEDERE)
KUCES / BITCHES
Junioru klase/ Junior class
40. GRETA GARBO DU MANOIR DU BELVEDERE Excellent, 2
30.03.2011.,LV
(TUESDAY MYDAY DU MANOIR DU BELVEDERE x CLEOPATRE DU MANOIR DU BELVEDERE)
41. KALINKA MALINKA CANIS HAUND Excellent, 1, PP, JCAC,
06.03.2011., LV 2 best bitch
(DAIMLER V.HOLLANDHEIM x EVITA CANIS HAUND)
Atklātā klase/ Open class
SUŅI / DOGS
Junioru klase/ Junior class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
43. JAGO VOM WECHSEL Excellent, 1, PP, JCAC, 1 best dog, BOO
18.04.2011.,LV
(FALKO VOM GAMSENBRAND x FREIA VOM SPANNRIEGEL)
Darba klase/ Working class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
44. FOREST LIFE CEZAR Excellent, 1, CQ, 3 best dog
24.01.2007.,LV
(VILLAIN HAZBA x FOREST LIFE BONA)
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
45. ARMANI DELA VAINAGIAI Excellent, 1, CQ, 2 best dog
04.11.2008.,LV
(FOREST LIFE CEZAR x TAIRA)
KUCES / BITCHES
Starpklase/ Intermediate class
46. AMBRA Z KYNCELOVEJ Excellent, 1, CQ, CAC, 1 best bitch, BOB
24.04.2010.,LV
(GERO Z L`UBOCKNIANSHEJ DOLINY x TRIUM SLECS HERA)
Atklātā klase/ Open class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
47. TERA PARKO VINGIS Excellent, 1, CQ, 2 best bitch
19.06.2009. LV
(LT JCH DINGO X ALBINAS BUKELIS)
SUŅI / DOGS
Mazuļu klase/ Baby class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
48. TESSIDEZ COOPER PP, Best baby-1
21.12.2011.,LV
(ARISTOS Q KING PELLINORE X TESSIDEZ ASTA)
Atklātā klase/ Open class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
49. PERSEY AMBLATO ATWIS Excellent, 1, CQ, CAC, 1 best dog, BOB
29.05.2010., LV
( ATILLA VOM SCHONEN BERGWITZSEE x WISTERIA FAMOUS ALHAVANT)
KUCES / BITCHES
Čempionu klase/ Champion class
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
50. VILAUDDENS CIRI Excellent, 1, CQ, 1 best bitch, BOB
01.03.2008, LV
(VILAUDDENS NOA x VILAUDDENS HERJA)